Bez názvu-1.jpg

Pohyb. Regenerace. Inspirace. Lifestyle. Příběh.

 • Derde Leven je příběh. Příběh třetího života (český překlad z holandštiny). Každý ho prožívá jinak, každému přináší jiná pozitiva.

 • Typický úspěšný člověk dnešní doby je hodně zaměstnaný, buduje kariéru, snaží se dosáhnout nejlepších možných výsledků. A když nepracuje, tak ve zbytku času se snaží být s rodinou, těšit se z dětí, trávit s nimi čas. Ovšem málokterý člověk do svého programu aktivně zapojuje prostor a čas pro sebe. Svůj program rozděluje na práci a rodinu. Ale je to dostačující? Já říkám, že dva životy, pracovní a rodinný nestačí. Je třeba myslet na své, naprosto originální volnočasové aktivity, které vyváží nasazení a úsilí člověka v životě pracovním i při péči o rodinu. Nabízím Derde Leven. Třetí život. Chybějící položku mezi prací a rodinou. Postarám se o vaši relaxaci a aktivní regeneraci a rozvoj fyzické i duševní kondice. Pomůžu Vám s životní pohodou. Vím, že to funguje.

 • V originálním pojetí kombinuji znalosti a techniky různých metod a pohledů s mým knowhow. Vždy na základě individuality.

 • "Žijte si svůj třetí život (svůj Derde Leven), pečujte o něj a budete se cítit ve svém těle dobře. Spojení tréninku, terapie, relaxace a inspirace přináší životu (právě ten) třetí rozměr…” Libor Čipel, tvůrce konceptu.


DERDE LEVEN JE VAŠÍ INSPIRACÍ.

 
fullsizeoutput_1635-001.jpg

PÁR SLOV O MNĚ

 • Jsem absolventem Fakulty tělesné kultury UP v Olomouci a hrdý rekreolog.

 • Mám rád pojmy zdraví, prevence, pohybová dlouhověkost, vitalita, kvalita života.

 • Vnímám tělo jako celek - můj přístup není jen o svalech, ale i o vlivu na kosti, fascie, nervy a buňky.

 • Nabízím svým klientům individuální a komplexní přístup se širokou škálou aktivit.

 • Jsem velkým fanouškem variability - v životě, v pohybu, v přístupu ke zdraví, v jídle.

 • Řídím se svým citem a intuicí, ale rád pracuji s technologií měřící variabilitu srdeční frekvence.

 • Potěší mě, když kohokoliv něčím nebo k něčemu inspiruji.

 • Ve svém počínání zdůrazňuji prožitek s vnímáním těla.

 • Preferuji individuální péči nebo malé skupiny se zachováním individuality (2-4 klienti).

 • S většinou svěřenců mě pojí dlouholetá přátelství.

 • Mou vizí je ovlivňovat a starat se o celé rodiny.

 • Nabízím strategie a techniky, které vycházejí z udržitelných principů.

 • Budoucnost vidím ve filozofii ‘Health Coaching’ vytvořenou Institute of Motion.

 • Pracuji nejraději na základě doporučení a vlastních zkušeností.

 

NABÍDKA

Moje filozofie DERDE LEVEN vychází z dlouhodobější péče.

Celý můj přístup je o vyváženosti. Nejen o nasazení a úsilí, ale i o osvěžení, aktivní regeneraci a relaxaci. Význam má variabilita podnětů napříč nabídkou celého konceptu. Lidské tělo se totiž přizpůsobuje vstupům, které mu poskytujete. Pokud mu dopřejete větší variabilitu podnětů, zajistíte tím lepší a kvalitnější zdravotní výstupy. Mým cílem je vytvářet dlouhodobě udržitelné strategie a řešení ve prospěch zdraví, odolnosti těla, fyziologické připravenosti, vitality, dlouhověkosti (i pohybové), odpovídající variability srdeční frekvence. K tomu využívám širší škálu činností od těch naprosto přirozených a intuitivních až po ty vycházející z anatomických a vědeckých poznatků.

fullsizeoutput_1627-001.jpg

POHYB

Tréninkové lekce a volnočasové aktivity přispívající ke zlepšení zdraví, vitality, pohybové dlouhověkosti, fyziologické připravenosti a odolnosti těla. Vycházejí z různých strategií a přístupů, jsou primárně individuální nebo v malé skupině (2-4 osoby) a probíhají v mém studiu nebo v přírodě a venku. Hlavní důraz kladu na variabilitu a její optimální dávkování.

TERAPIE

Nabízím regenerační, uvolňující a zotavovací strategie a péči. Jsou to cíleně zaměřené terapie na relaxaci, myofasciální uvolnění a stimulaci chodidel s přesahem do denních režimů. Výsledný efekt je umocněn použitím infrakabiny, vibracemi a dostatečnou hydratací. V nabídce jsou regenerační masáže, můj vlastní program 'šťastná chodidla' a myofasciální techniky.

fullsizeoutput_d03-001.jpg
fullsizeoutput_162c-001.jpg

PROGRAM

Poskytuji individuální plánování a tvorbu programů osobní péče -> Health Coaching. Zahrnují pohyb, regeneraci, zvyky, inspiraci, produkty - vše se snažím přizpůsobit výchozímu stavu, cílům, možnostem a Vašemu vlastnímu příběhu třetího života. Součástí je podpora a kontrola při plnění, pravidelné podněty přispívající k vyváženému životnímu stylu.

BOUTIQUE

V rámci celého konceptu pracuji a sám používám osvědčené pomůcky a produkty, které jsou důležité pro naplňování podstaty. Nabízím výrobky od mých partnerů - bio oblečení Soulad, myofasciální pomůcky TriggerPoint, minimalistická obuv Vivobarefoot, diagnostický systém HRV mySASY, kořenový konerec RootyRUG a další.

fullsizeoutput_162f-001.jpg

DERDE LEVEN JE VÁŠ PŘÍBĚH, UDĚLEJTE SI NA SEBE ČAS, VĚNUJTE SE SAMI SOBĚ.

 

OHLASY

Co řekli u dveří...

"Byl to výživný zážitek, skvěle jsem si to užil. Těším se na příště."

Milan po tréninku

"Mám celkově lehčí nohy, od kolen dolů, odlehčený je hlavně nárt. Nohy mi jdou samotné nahoru, jako by se vznášely. Hned bych se vypravil na túru. Nejsem unavený."

Dan po terapii

"Jsi mě zachránil. Cítím se jako člověk. Tak vnímám Derde Leven. Je to síla žít."

Kamil po tréninku a masáži

“Jedu podle plánu, úterý a čtvrtek mi maximálně vyhovují, dokonce sprcha vlažnou vodou, cítím se fajn.”

Vlasta při plnění programu

KAŽDÝ MÁ SVŮJ ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH. A KAŽDÝ HO PROŽÍVÁ JINAK.

 
 

MYŠLENKA PRO VÁS

Vytvářej si každodenní zvyky. A dodržuj je.

IMG_5301-001.JPG